چگونه ايده خود را به واقعيت تبديل کنيم؟

اين شرکت که با هدف تحقق بخشيدن به روياهاي دست نيافتني و اجراي پروژه هايي با کيفيت در سال 1362 تأسيس گرديد در طي سي سال تجربه خود تلاش نموده تا اصول و استانداردها در تمامي مراحل پروژه رعايت گردند.
تيم متخصصين اين شرکت با تجربه اي برگرفته از چند دهه سعي در اجراي پروژه هايي با کيفيت همراه با ايده هايي نوين داشته و در اين راستا تمام تجهيزات و تجربيات خود را بکار گرفته اند تا متقاضيان و مشتريان راضي باشند.
اگرچه ادعا نداريم که برترين هستيم اما همواره سعي در کسب جايگاه هايي بالاتر و حفظ جايگاه خود در قله هاي موفقيت داشته ايم . اگرچه در اين راه ، سختي هاي بسياري نيز مسيرمان را ناهموار ساخت اما با ياري خداوند متعال و همت تمامي متخصصين، مشکلات مرتفع شد و راهمان را هموار ساختيم.
شرکت پيشگام سازه با هدف کمک به ارتقاء کمي و کيفي صنعت ساختمان در کشور ، رونق صنايع وابسته ، اشتغال زايي و کار آفريني موثر و تجميع سرمايه هاي خرد در قالب پروژه هاي کلان ، فعاليت خود را در حوزه مجتمع سازي ، انبوه سازي و احداث پروژه هاي شاخص تجاري ، اداري و مسکوني در تمامي نقاط کشور آغاز نمود ، ارزشهاي اساسي و باور اعتقادي ما صداقت ، راستي و درستي است . همچنين نهادينه نمودن حداکثر کيفيت در ساخت و ساز ها ، اصل قرار دادن ارزشها و اصول اخلاق حرفه اي در رقابت اعتقاد قلبي ماست.
ما معتقديم منافع ما در منافع مشتريانمان خلاصه شده و سازماني وجود نخواهد داشت که بدون حمايت هواداران ، همراهان و مشتريانش بتواند از ارجحيت برند برخوردار باشد .